ErEn vE YaSeMiN FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ErEn vE YaSeMiN FaN

EREN VE YASEMİN FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

gülçinin başından geçen en kötü olayı anlatıyorum burda

YazarMesaj
gülçin_kolik
Mod Adayı
Mod Adayı
gülçin_kolik

+Rep :
gülçinin başından geçen en kötü olayı anlatıyorum burda Left_bar_bleue0 / 1000 / 100gülçinin başından geçen en kötü olayı anlatıyorum burda Right_bar_bleue

-Rep :
gülçinin başından geçen en kötü olayı anlatıyorum burda Left_bar_bleue0 / 1000 / 100gülçinin başından geçen en kötü olayı anlatıyorum burda Right_bar_bleue

Deneyimin :

Sanal Hayvanın : gülçinin başından geçen en kötü olayı anlatıyorum burda 3tavsanai6
Takımınız : gülçinin başından geçen en kötü olayı anlatıyorum burda D1e2ee3fede4072d5e25570rp0

gülçinin başından geçen en kötü olayı anlatıyorum burda Empty
MesajKonu: gülçinin başından geçen en kötü olayı anlatıyorum burda   gülçinin başından geçen en kötü olayı anlatıyorum burda Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 2:04 pm

arkadaşlar başlamadan önce şu bilgileri kısaca veriyim:
öğrendiğim yer:gogirl dergisi 'TATLI RÖPÖRTAJ'bölümü

aslında 2 tane:

1.si gülçinin ünlü bir yönetmenle çıktığı yemeğin dönüşünde yaptığı kaza ve bu kaza sonucunda yoga yapmasının birazcık engellenmesi.

2.si=gülçin lise3 te iken izciliğe girmiş.izcilik sırasında çok kızgın olan nurdan hocaları 'mutlaka gelmeden önce kendinize sabah kahvaltısı getirin,çünkü burada saadece öğle ve akşam yemeği yiyeceksiniz!'demiş.ama gülçin kamp sırasında sakarlığından dolayı bütün yemeği çadırın üstüne boşaltmış nurdan hocadan çok korktuğu için kamptan uzaklaşmış.2 gün boyunca ortalıklarda hiç görünmeyip çınar ağacının üstüne çıkmış.2 günün sonunda arkadaşlarını ve nurdan hocayı kendisini araken görmüş ve korkusu daha da bir artmış.onlardan saklanıp daha yukarıya çıkayım derken daldan düşmüş(yazık aşkıma yaa)ve sonra da gürültülü bir şekilde ağlamaya başlamış.arka kaburga kemiklerinden bir tanesi kırılmış.gülçin'çok korktum,iyileşmem 3 yıl sürdü.annem o günden sonra beni izciliğe almadı.nurdan hoca da sürekli benden kaçtı'diyor gülçin...e hadi bize de 'geçmiş olsun'demek düşüyor heralde...!

gülçinin başından geçen en kötü olayı anlatıyorum burda
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-