ErEn vE YaSeMiN FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ErEn vE YaSeMiN FaN

EREN VE YASEMİN FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gülçin ile süper Röpörtaj..!

3 posters
YazarMesaj
gülçin_kolik
Mod Adayı
Mod Adayı
gülçin_kolik

+Rep :
Gülçin ile süper Röpörtaj..! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gülçin ile süper Röpörtaj..! Right_bar_bleue

-Rep :
Gülçin ile süper Röpörtaj..! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gülçin ile süper Röpörtaj..! Right_bar_bleue

Deneyimin :

Sanal Hayvanın : Gülçin ile süper Röpörtaj..! 3tavsanai6
Takımınız : Gülçin ile süper Röpörtaj..! D1e2ee3fede4072d5e25570rp0

Gülçin ile süper Röpörtaj..! Empty
MesajKonu: Gülçin ile süper Röpörtaj..!   Gülçin ile süper Röpörtaj..! Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 7:02 pm

Arkadaşlar Gülçine sormuşlar;
Selam Gülçin;Şimdi biraz senin çocukluk yıllarına doğru uçalım
Gülçin:Tamam
Muhabir:Şimdi Çocuklukta mahhallede en sevdiğin arkadaşın varmıydı?Eğer varsa ismi neyde bize onu anlatırmısın?
Gülçin:Vardıı!Olmazmı!Mahhallede babie bebeklerimizlen oynardık hep Adı da bahar dı hatırlıyorum onunlan çook anımız vardı hala da görüşüyoruz.Kısa boylu,uzun saçlı,Mavi gözlü tatlı mı tatlı bir kızdı.
Muhabir:Hemm!TamamTeşekkürler Peki Çocukluğunda yaşadığın ve de unutamadığın bir anın varmı?
Gülçin:Evet!Bir gün Esra diye bir arkadaşımlan okula giderken bir çocuk geldi dur, durdu sordum noluyor falan die çocukta bana ben seni seviyorum demişti!!!Sonra gülmeye başladım çocukta koşarak kaştı arkama baktım Futbol topları! çocuk dışarıdan bağırdı al gülçin o toplar senin olsun!Diye bağırmıştıı bende saol demiştim bir baktım toplar patlak meğersem benimlen dalga geçiyormuş
Çok utanmış vede üzülmüştüm ama şuanda o çocuklan çok yakın arkadaşım düşünün...
muhabir:Komik bir anın saol gülçin...Şimdi son sorumu soruyorum;Çocukluk aşkını anlatırmısın biz nasıl bir duyguydu?
Gülçin:Var...Ama biraz üzücü sizide üzmek istemem ama neyse hadi anlatayım barii!Lisedeyken kafeteryada ben birtane cola aldım sonra bir çocuk geldi ve de bana çelme taktı yere kapaklandım çook utanmıştım burnumda kanıyordu sonra arkadaşlarım da kanı görünce beni sattılar ve hemen kaçtılar kantinci abi bile kaçmıştı onun nedenini anlamadımıştım ama herhalde bendim Sonra da murat die bir çocuk gelip elimi tuttu ve beni okuldan çıkarıp evime götürdü bana bakım yaptı.Doktora bile götürdü ve burnum çatlamıştı!İşte bu kadar hala da o çocuklan birlikteyim
muhabir:Saol gülçin.Bu güzel röpörtaj için kaç para istersin?
Gülçin:Haha!Bişiy değil ne parası yaa!
muhabir:Şaka,Şaka canım çok saol gerşekten iyi günler...Artık düğününe çağırırsın Gülçincim...
Gülçin:Olur nedemek Ayşecim...
tek aşkım.erenim
Erenci adminstarotör Büşra!!!
Erenci adminstarotör Büşra!!!
tek aşkım.erenim

+Rep :
Gülçin ile süper Röpörtaj..! Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Gülçin ile süper Röpörtaj..! Right_bar_bleue

-Rep :

Deneyimin :
Gülçin ile süper Röpörtaj..! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gülçin ile süper Röpörtaj..! Right_bar_bleue

Ruh Halin : Gülçin ile süper Röpörtaj..! 2asiknj2
Sanal Hayvanın : Gülçin ile süper Röpörtaj..! 9kelebekyl0
Takımınız : Gülçin ile süper Röpörtaj..! D1e2ee3fede4072d5e25570rp0

MesajKonu: Geri: Gülçin ile süper Röpörtaj..!   Gülçin ile süper Röpörtaj..! Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 7:08 pm

saol cnn
https://erenyasemin.all-up.com
YOSHYMANYAX
Yaseminci administratör Özlem!!!
Yaseminci administratör Özlem!!!
YOSHYMANYAX

+Rep :
Gülçin ile süper Röpörtaj..! Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Gülçin ile süper Röpörtaj..! Right_bar_bleue

-Rep :

Deneyimin :
Gülçin ile süper Röpörtaj..! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gülçin ile süper Röpörtaj..! Right_bar_bleue

Ruh Halin : Gülçin ile süper Röpörtaj..! 9neseliqn5
Sanal Hayvanın : Gülçin ile süper Röpörtaj..! 8kediif5
Takımınız : Gülçin ile süper Röpörtaj..! 3cfc6cbe9b5f994873e98f5lx7

MesajKonu: Geri: Gülçin ile süper Röpörtaj..!   Gülçin ile süper Röpörtaj..! Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 12:05 pm

saol cnm
http://gruphepsifan.nice-forum.net

Gülçin ile süper Röpörtaj..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-