ErEn vE YaSeMiN FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ErEn vE YaSeMiN FaN

EREN VE YASEMİN FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gülçin Hakkında Birkaç şey...

3 posters
YazarMesaj
gülçin_kolik
Mod Adayı
Mod Adayı
gülçin_kolik

+Rep :
Gülçin Hakkında Birkaç şey... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gülçin Hakkında Birkaç şey... Right_bar_bleue

-Rep :
Gülçin Hakkında Birkaç şey... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gülçin Hakkında Birkaç şey... Right_bar_bleue

Deneyimin :

Sanal Hayvanın : Gülçin Hakkında Birkaç şey... 3tavsanai6
Takımınız : Gülçin Hakkında Birkaç şey... D1e2ee3fede4072d5e25570rp0

Gülçin Hakkında Birkaç şey... Empty
MesajKonu: Gülçin Hakkında Birkaç şey...   Gülçin Hakkında Birkaç şey... Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 7:01 pm

GÜLÇİNİN BAŞINDAN GEÇEN EN UTANÇ VERİCİ OLAYNIŞ ==> Gülçin:
Ben ve annem bir gün yemek yemeye aşk kafeye gittik.Garson gelince ellerinde çok az yiyecekler bulunduğunu söyledi annem pilav ve cola aldı ben ise bir pilav bir yoğurt çorbası... daha bir sürü şey dedim adam hepsini getirdi aşk kafede bitek biz kaldık yemek yiyen ben hepsini yedim ama hiç kilo almışa benzemedim.Benim canım birde makarna çekti garsonu çağırdım ve makarna istediğimi söyledim garson ise bana ''Hanfendi son kalan yiyeceklerimizin hepsini siz aldınız sayenizde yemekler bitti aşçıda evine gitti.''dedi.Ben yerin dibine girdim çok utandım...

-AKŞAM HERZAMAN SU İÇEREK YATARMIŞ

SABAH YÜZÜNÜ HİÇ AKSATMADAN YIKARMIŞ

HEP SAATİNDE UYURMUŞŞŞ

GÜLÇİN FAR SÜREMEKTEN KORKARMIŞ GÖZLERİ KÜÇÜLECEK WE FAR KIRILACAK DİE

ÇARŞAMBA GÜNÜ DOĞMUŞ

YÜKSELEN BURCU TERAZİYMİŞ

SINIFINDA ONA GÜCO DİOLARMIŞ

SINIFI D ŞUBESİYMİŞ

TOP OYUNLARINDA BAŞARISIZMIŞ

ALINTIDIR...
tek aşkım.erenim
Erenci adminstarotör Büşra!!!
Erenci adminstarotör Büşra!!!
tek aşkım.erenim

+Rep :
Gülçin Hakkında Birkaç şey... Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Gülçin Hakkında Birkaç şey... Right_bar_bleue

-Rep :

Deneyimin :
Gülçin Hakkında Birkaç şey... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gülçin Hakkında Birkaç şey... Right_bar_bleue

Ruh Halin : Gülçin Hakkında Birkaç şey... 2asiknj2
Sanal Hayvanın : Gülçin Hakkında Birkaç şey... 9kelebekyl0
Takımınız : Gülçin Hakkında Birkaç şey... D1e2ee3fede4072d5e25570rp0

MesajKonu: Geri: Gülçin Hakkında Birkaç şey...   Gülçin Hakkında Birkaç şey... Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 7:09 pm

saol cnm
https://erenyasemin.all-up.com
YOSHYMANYAX
Yaseminci administratör Özlem!!!
Yaseminci administratör Özlem!!!
YOSHYMANYAX

+Rep :
Gülçin Hakkında Birkaç şey... Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Gülçin Hakkında Birkaç şey... Right_bar_bleue

-Rep :

Deneyimin :
Gülçin Hakkında Birkaç şey... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gülçin Hakkında Birkaç şey... Right_bar_bleue

Ruh Halin : Gülçin Hakkında Birkaç şey... 9neseliqn5
Sanal Hayvanın : Gülçin Hakkında Birkaç şey... 8kediif5
Takımınız : Gülçin Hakkında Birkaç şey... 3cfc6cbe9b5f994873e98f5lx7

MesajKonu: Geri: Gülçin Hakkında Birkaç şey...   Gülçin Hakkında Birkaç şey... Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 12:04 pm

saol cnm
http://gruphepsifan.nice-forum.net

Gülçin Hakkında Birkaç şey...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-