ErEn vE YaSeMiN FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ErEn vE YaSeMiN FaN

EREN VE YASEMİN FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY

3 posters
YazarMesaj
gülçin_kolik
Mod Adayı
Mod Adayı
gülçin_kolik

+Rep :
CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Left_bar_bleue0 / 1000 / 100CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Right_bar_bleue

-Rep :
CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Left_bar_bleue0 / 1000 / 100CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Right_bar_bleue

Deneyimin :

Sanal Hayvanın : CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY 3tavsanai6
Takımınız : CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY D1e2ee3fede4072d5e25570rp0

CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Empty
MesajKonu: CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY   CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 6:30 pm

CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Hepsi25ix7ug4

Senin için Hepsi ne demek Hayatındaki yeri ne?

Aslında Hepsi benim hayatımın tümünü kaplıyor. Hepsi hayata karşı bakış açımı çok değiştirdi. Zaten Hepsi olmadan önce de biz kızlarla hep beraberdik. Tek fark, arada eve gidip uyuyorum. Birey olarak düşünmüyoruz. Birbirimizden bağımsız bir şey yaptığım zaman çok dikkat ediyorum. Çünkü grubun diğer üç kişisini de etkiliyor yaptıklarınız.

?Hayatının filmini çekeceğiz adı ne olsun?? deseler?

Huzur.

Biz, Bakabileceğiniz kadar çocuk sloganıyla büyüdük. Bugünse Başbakanımız En az üç çocuk diyor. Çocukların en sevdiği müzik grubunun bir üyesi olarak kaç çocuk doğurmak istersin?

Bu dünyaya çocuk getirmek istemem. Neden diye soracak olursanız dünya çok kötüye doğru ilerliyor. Devlet açısından, ekonomi açısından, doğal afetler açısından berbat bir haldeyiz. Dünyada olan bir çocuğu evlat edinmek daha mantıklı… Çünkü yeni birini getirip onu daha büyük acılara itmenin bir anlamı yok.

Konservatuvarda okurken yaptığın kariyer planının şu an neresindesin?

Çok yarısındayız daha… Türkiyede üçüncü albümü yapmak kolay değil ama çok daha ilerisini düşünürsek büyük projeler yapmak istiyoruz. Kariyerin K sını yaptık diyebilirim henüz.

Elinde sihirli bir değnek olsa Türkiye için neler yapardın Dünya için neleri hayata geçirirdin?

Hastalıklar kaldırılmak isteniyor hep ama ben böyle bir şey yapamam. Çünkü vakti gelenin gitmesi gerekiyor. Eğer bunlar olmasa inanılmaz bir insan yığını olurdu. Savaşı yok etmek isterdim. İnsanlarda nefreti yok ederdim. Herkesin evine bir huzur kutusu koyardım. O kutu olur ama gerçekten ihtiyaç olduğu zaman açılır ve o huzur yayılır.

Konservatuvarda okurken idolün kimdi, şimdi kim?

Okuldayken hep hocalarımı idol olarak gördüm. Lisedeyken Dilek Engin benim idolümdü. Ben bu kadın gibi olmak istiyorum derdim. Şu an bir idolüm yok. Bizi idol olarak görsünler istiyorum.

Günün birinde Aslının Keremle, Şirinin Ferhatla aşkı gibi bir aşk yaşarsan ve aşkın sana, Yasemin ya Hepsi ya biz dese tercihin ne olur?

Hepsi derim. Beni kabul edecek insan işimle kabul etmek zorunda… Çünkü ben onunla tanışana kadar bir yere geldiysem işimle geldim. Eğer beni seviyorsa işimi de kabul etmesi lazım. Zaten Ya işin, ya ben diyen biri hayatımda olamaz. İşim yüzünden terk edildim zaten. Uzun süren bir ilişkiydi. Bu işe ilk başladığımızda girmişti hayatıma. Ben ona her şeyin zor olacağını söylemiştim. ?Kolay olmayacak? dedim, ?Biliyorum? dedi. Onu görme sürem bile çok azaldı. Ama o bunu anlamak istemedi. Bana ?Neden hep işin ön planda?? dedi. ?Ben şu yaşımda ayaklarımın üzerinde durup anneme yardım edebiliyorsam ne mutlu bana? dedim. O zaman bana neden işim diye sorma? dedim. ?Sen ne yapıyorsun? dedim. Bana cevap veremedi. Bir hafta sonra bana ?İşin mi ben mi?? gibi bir soru yöneltti, Görebileceğim bir sevgili, bir kız arkadaş? istiyorum dedi. Bizim işimize katlanmak gerçekten çok zor bazen hak veriyorum. Çünkü biz yaşıtlarımızdan daha fazla çalışıyoruz. Ki, ben çalışmayı çok seviyorum. Tatlı bir yorgunluk bizimkisi…

Dizi ve Hepsi grubu olmadığı zamanlarda neler yaparsın?

Ben de yalnızlık fobisi var. Genelde kızlarla oluyorum. Birini buluyorum illa ki yanıma.Tek başıma kalamıyorum. Tek kaldığım günler de evde oturuyorum. Yüzmeyi çok severim. Pazar günüyse annemle olmayı tercih ediyorum.

Keşke yapmasaydım dediğiniz ne var?

Hayatımda keşke yapmasaydım dediğim bir şey yok.

İyi ki yapmışım dediğin ne var?

İyi ki Hepsi var hayatımda. Çok sevdiğim bir şeyi yapıyorum.

Mutlaka yapmalıyım dediğin ne var?

Çok komik ama ralli yapmak istiyorum. ;

Yasemin Yürük

1986 İstanbul doğumlu. Orta ve lise öğrenimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü?nde yaptı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde Klasik Bale eğitimi gördü. Üç yıl AKM Çocuk ve Gençlik Balesi?nin oyunlarında sahneye çıktı. Reklam müzikleri seslendirdi. Özel şan, tiyatro ve piyano dersleri aldı.
YOSHYMANYAX
Yaseminci administratör Özlem!!!
YOSHYMANYAX

+Rep :
CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Left_bar_bleue999 / 100999 / 100CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Right_bar_bleue

-Rep :

Deneyimin :
CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Left_bar_bleue100 / 100100 / 100CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Right_bar_bleue

Ruh Halin : CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY 9neseliqn5
Sanal Hayvanın : CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY 8kediif5
Takımınız : CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY 3cfc6cbe9b5f994873e98f5lx7

MesajKonu: Geri: CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY   CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 6:37 pm

saol cnm
http://gruphepsifan.nice-forum.net
tek aşkım.erenim
Erenci adminstarotör Büşra!!!
Erenci adminstarotör Büşra!!!
tek aşkım.erenim

+Rep :
CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Left_bar_bleue999 / 100999 / 100CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Right_bar_bleue

-Rep :

Deneyimin :
CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Left_bar_bleue100 / 100100 / 100CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Right_bar_bleue

Ruh Halin : CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY 2asiknj2
Sanal Hayvanın : CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY 9kelebekyl0
Takımınız : CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY D1e2ee3fede4072d5e25570rp0

MesajKonu: Geri: CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY   CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 7:01 pm

saol cnm
https://erenyasemin.all-up.com
YOSHYMANYAX
YOSHYMANYAX

+Rep :

-Rep :

Deneyimin :

Ruh Halin : CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY 9neseliqn5
Sanal Hayvanın : CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY 8kediif5
Takımınız : CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY 3cfc6cbe9b5f994873e98f5lx7

MesajKonu: Geri: CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY   CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 11:58 am

saol cnm
http://gruphepsifan.nice-forum.net

CAFE ROPÖRTAJIM YOSHY
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yoshy nin FACEBOOK U VAR
» neden yoshy