ErEn vE YaSeMiN FaN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ErEn vE YaSeMiN FaN

EREN VE YASEMİN FAN SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM

2 posters
YazarMesaj
gülçin_kolik
Mod Adayı
Mod Adayı
gülçin_kolik

+Rep :
GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM Left_bar_bleue0 / 1000 / 100GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM Right_bar_bleue

-Rep :
GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM Left_bar_bleue0 / 1000 / 100GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM Right_bar_bleue

Deneyimin :

Sanal Hayvanın : GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM 3tavsanai6
Takımınız : GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM D1e2ee3fede4072d5e25570rp0

GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM Empty
MesajKonu: GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM   GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 6:23 pm

GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM Ghepsi37glin2ti3

Senin için ?Hepsi? ne demek?

Dört parmağın bir elde duruşu gibi doğal bir hikâye bence. Dört tane farklı boyda parmak. Özellikleri, fikirleri her şeyi farklı olan dört ayrı kişi ve tek tek bir şeyler yapabiliyorlar. Hep beraber başka bir şey oluyorlar. Bence Hepsi bu.

“Gülçin, senin hayatını film yapacağız? deseler, adının ne olmasını isterdin?

Camdaki İz… Şeffaf olması gerektiğini düşünüyorum. Eğer öyle bir belgesel gibi bir şey olacaksa, gerçekten her şey, olduğu gibi olmalı. O yüzden birazcık korkulacak bir şey bu… Kaçınılması gereken bir şey. Ben ya hep, ya hiç diye düşünen bir insanım. Öyle bir belgesel olacaksa içinde her şey olmalı.

Biz, ?Bakabileceğiniz kadar çocuk? sloganıyla büyüdük. Bugünse Başbakanımız ?En az üç çocuk? diyor. Çocukların en sevdiği müzik grubunun bir üyesi olarak kaç çocuk doğurmak istersin?

Bu konuyla ilgili bir şey yazmıştım. Çocukları çok seviyorum ama anne olabilmek, o sorumluluğu alabilmek çok farklı bir şey. Dünyaya bir bebek getirebilmek çok zor bir şey. O yüzden ben bu sorumluluğu almak istemiyorum.

Kaç kardeşsiniz?

İki ablam var. Aslında ben üç annem varmış gibi büyüdüm. Onlar evlenince evin tek çocuğu gibi oldum. Eğer illâ çocuk yapacaksanız iki çocuk yeterli diyorum.

Konservatuvarda okurken kariyer planın neydi?

Hayatımda çok ilerledim ama olmak istediğim hiçbir şey değilim aslında. Çok daha fazlasını istiyorum. Çok daha yol kat etmek istiyorum, çok şey öğrenmek istiyorum.

Elinde sihirli bir değnek olsa Türkiye?de ve dünyada neleri değiştirmek isterdin?

Benim çok üzüldüğüm bir etken var sigara. Çok araştırma yapıyorum. Sigara yasağına çok sevindim.

Konservatuvarda okurken idolün kimdi, şimdi kim?

İdollerim hocalarım. Biri Aydın Teker. Çok iyi bir modern dansçıdır benim hocam. Yazar, oyuncu ve aynı zamanda dansçı olan biri var Shirley MacLaine… Ve bale hocam Taç Palucp…

Günün birinde Aslı?nın Kerem?le, Şirin?in Ferhat?la aşkı gibi bir aşk yaşarsan ve aşkın sana, ?Gülçin ya Hepsi ya biz? dese tercihin ne olur?

Hepsi tabii ki… Hepsi demek, ben demek. Ben de her şartta kendimi seçerim. Ben olmazsam benim için bu dünya olmaz. Ben başroldeyim ve kendimden ödün vermek istemem. Hiçbir erkek Hepsi?ye değmez.

Dizi ve Hepsi Grubu olmadığı zamanlarda Gülçin olarak neler yapıyorsun?

Kitap okumayı çok seviyorum. Parapsikoloji okuyorum. Gerilim, polisiye ve psikolojik kitaplar okuyorum. Kişisel gelişim kitapları okuyorum. Yazmayı seviyorum. Ben konuşmaktan çok yazabiliyorum. Konuşmakta çok iyi değilim. Reiki yapmayı seviyorum. Reiki?ye başladım ikinci seviyedeyim. Yıllardır yoga yapıyorum. Ancak son aylarda çok zamanım olmadığı için yapamıyorum.

Keşke yapmasaydım dediğin ne var?

Önceden gördüğüm bile bile lades şeyler olabilir. Bazı insanlar hakkında önceden öngörülerim oluyor. O öngörüme güvenmiyorum ve şans veriyorum. Sonra keşke yapmasaydım diyorum.

İyi ki yapmışım dediğin ne var?

İyi ki reiki olmuşum.

Mutlaka yapmalıyım dediğin?

Mutlaka kendim için bir şarkı yapmak istiyorum.

Gülçin Ergül

1985 İstanbul doğumlu. Orta ve lise öğrenimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü?nde yaptı. Aynı okulda Modern Dans eğitimi gördü. Yedi yıl AKM Çocuk ve Gençlik Balesi?nin oyunlarında sahne aldı. Reklam müzikleri seslendirdi. Özel şan, piyano ve Hip Hop dans dersleri aldı. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Korusu?nda görev yaptı.
YOSHYMANYAX
Yaseminci administratör Özlem!!!
Yaseminci administratör Özlem!!!
YOSHYMANYAX

+Rep :
GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM Left_bar_bleue999 / 100999 / 100GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM Right_bar_bleue

-Rep :

Deneyimin :
GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM Left_bar_bleue100 / 100100 / 100GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM Right_bar_bleue

Ruh Halin : GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM 9neseliqn5
Sanal Hayvanın : GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM 8kediif5
Takımınız : GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM 3cfc6cbe9b5f994873e98f5lx7

GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM Empty
MesajKonu: Geri: GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM   GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 12:11 pm

saol cnm
http://gruphepsifan.nice-forum.net

GÜLÇİN CAFE ROPÖRTAJIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-